ارائه راهکار ها و سیستم های سازمانی بر بستر وب

از جمله خدمات تیم گرین لاین

  • اسلاید اول
  • اسلاید اول

انجام پروژه

Concept & Strategy

مشاوره و ارزیابی

ابتدایی ترین و مهمترین فاز یک پروژه ی شیرپوینتی، مشاوره و ارزیابی هویت، نیاز ها و مسائل کسب و کارها میباشد؛ در پایه ریزی این بخش از پروژه ها تمامی احتیاجات، منابع اصلی داده های کارمندان، ساز و کار و روندهای اولیه مجموعه در این مرحله تعیین و تبیین می شود.

Design & Layout

طراحی و پیاده سازی

طراحی و اجرای فرم ها و فرایند های سازمان شما بعد از فاز های مشاوره و ارزیابی و راه اندازی و نصب سرور شما شروع میشود.در این فاز با توجه به تحلیل های از پیش آماده شده کارشناسان ما شروع به طراحی و پیاده سازی می کنند.

Development

توسعه و بهبود

پس از پیاده سازی فرم ها و فرایند ها و مورد استفاده قرار گرفتن آنها در این بخش به بررسی و بهبود آنها و اعمال خواسته های مطرح شده شروع به طراحی مدل ها و برندینگ خاص مجموعه شما می نمایم.

Launch

پشتیبانی

پشتیبانی یکی از مهم ترین پل های ارتباطی میان ما و شما مشتریان محترم میباشد به همین علت در این بخش درخواست ها پس از بررسی در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ و رفع می شود.

Launch

ارتقا و مهاجرت

ارتقا سیستم ها و سرور ها یکی از دغدغه های هائزه اهمیت برای مدیران سازمان ها بوده است از این رو شرکت گرین لاین به دو نحوه این کار را انجام می دهد. 1- ارتقا سیستم ها و سرور ها 2- ارتقا فرم ها و فرایند های طراحی شده

سامانه ها

منابع انسانی

سامانه منابع انسانی طراحی شده توسط گرین لاین تمرکز خود را بر روی تمامی گردش کار های در داخل سازمان گذاشته است به این صورت که این سامانه تمامی درخواست های درون سازمانی و خارج سازمانی پرسنل را ثبت و به تایید مدیران مربوطه می رساند.

مارکتینگ و فروش

سامانه CRM طراحی شده توسط گرین لاین تمرکز خود را بر ثبت و پیگری مشتریان در این سیستم دارد و تمامی تاریخچه و صحبت های انجام شده با مشتریان خود را در این سامانه می توانید مشاهده نمایید و شما میتوانید داده های خود را به صورت گزارشات آنلاین بررسی و تحلیل نمایید.

مدیریت مستندات

سامانه مدیریت مستندات طراحی شده توسط گرین لاین تمرکز خود را بر یکپارچه کردن تمامی مدارک و اسناد که در داخل سازمان در حال گردش می باشد کرده است از همین رو امکان مشاهده تمامی پرونده ها، تعریف دسترسی ها و پیگری یک مستند در سازمان اشاره کرد.

مدیریت دانش

سامانه مدیریت دانش طراحی شده توسط گرین لاین تمرکز خود را بر روی تجمیع دانش های مورد نیاز در سازمان که بر طبق دسته بندی و باید ایجاد و به تایید مدیران بخش ها برسد قرار داده است. و قابلیت ارائه گزارشات مدیریتی از عملکرد دانشی کارکنان دارد.

آخرین مطالب آموزشی ما

نمودار کاری سایت

0
0
0
0
0
 

مشتریان ما

تیم ما

محسن قندهاری

محسن قندهاری

سرپرست و مدیر داخلی

محسن قندهاری

من محسن قندهاری هستم مدیر و سرپرست داخلی گرین لاین و برای برقراری ارتباط با من میتوانید شماره داخلی 5 را شماره گیری نمایید

 

دانیال دلگشایی

دانیال دلگشایی

مشاور ارشد

دانیال دلگشایی

من دانیال دلگشایی مشاور ارشد واحد گرین لاین هستم و برای برقراری تماس با من میتوانید داخلی 104 را شماره گیری نمایید

 

امین محمدی

امین محمدی

گزارشات و هوش تجاری

امین محمدی

من امین محمدی هستم مسئول Power BI و هوش تجاری واحد گرین لاین برای برقرارری تماس با من میتوانید داخلی 108 رو شماره گیری نمایید

 

فائزه عباس زاده

فائزه عباس زاده

طراح و توسعه دهنده

فائزه عباس زاده

من فائزه عباس زاده طراح و توسعه فرم و فرآیند در واحد گرین لاین هستم برای برقراری ارتباط و ارائه توضیحات میتوانید داخلی 4 را شماره گیری نمایید.

 

آیسان باقری

آیسان باقری

طراح و توسعه و برندینگ

یسان باقری

من آیسان باقری هستم طراح و توسعه و برندینگ واحد گرین لاین برای برقراری ارتباط با من و ارائه توضیحات می توانید داخلی 3 را شماره گیری نمایید.

 

محدثه اسدی

محدثه اسدی

طراح و توسعه دهنده

محدثه اسدی

محدثه اسدی هستم طراح و توسعه دهنده فرم ها و فرآیند های واحد گرین لاین و برای برقراری ارتباط با من میتوانید داخلی 2 را شماره گیری نمایید.